Výber auta

Vybrať si auto je samozrejme otázka osobných preferencií, ale keďže sa jedná o síce pravidelnú, ale jednu z najnáročnejších investícií domácnosti a jednu z najdôležitejších investícii v podnikaní, pri konečnom rozhodnutí do popredia prídu ekonomické parametre. Iste sa v prvom rade pristavíte pri efektívnom využívaní auta. Potrebujeme toľko priestoru, takú rýchlosť, takú výbavu? A samozrejme výsledná cena vyvoláva otázky akú máme hotovosť, koľko peňazí môžeme dať na akontáciu a aká bude vysoká leasingová splátka aj či rodinný alebo firemný rozpočet túto plátku utiahne aj za rok, dva.

V skutočnosti onedlho po kúpe auta sa objavia aj ďalšie parametre, ktoré zatláčajú tie predošlé trochu do úzadia. Tými sú spoľahlivosť auta, koľko času trávim v servise, ako je nákladný tento servis, ako často musím kupovať nové pneumatiky, či sú moje poistenia auta dostatočné a nie drahé? Ako budem jazdiť, ak moje auto bude v servise? Koľko peňazí stratím, keď nebudem môcť v tom čase podnikať?

Preto okrem štandardných riešení a poradenstva ohľadne výberu nového alebo ojazdeného auta a jeho financovania pomocou úverov, či leasingu, sa v maximálnej miere zaoberáme uceleným riešením, ktoré môže zahŕňať do splátky automobilu aj všetky poistenia, diaľničnú nálepku, servisné poplatky, výmenu pneumatík, či dokonca istotu požičania náhradného vozidla a podobne.

Naši doterajší zákazníci sa vždy pri rozhodovaní o cene veľmi podrobne zaoberali prepočtom skutočného ročného nákladu na jazdenie vozidlom a úspora času a starostí bola ešte bonusom nad inak pozitívne vychádzajúcim vzorcom.

Už po pár mesiacoch nášho pôsobenia sa tešíme z nečakane vysokého percenta zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre toto moderné komplexné riešenie,  je to 88%. Zaradili sa tak medzi tých, čo redukovali starostlivosť o vozidlo do jedinej splátky a užívajú si nielen najvýhodnejší náklad na ročnú prevádzku vozidla, ale aj pohodlie a časovú úsporu.

Na ukážku nižšie  uvádzame príklady výpočtu jedinej splátky pre jednotlivé druhy vozidiel, vybrať konkrétne vozidlo vám pomôžeme a presne vypočítame splátku. Teda po našej konzultácii doslovne do pár dní môžete získať svoje nové auto bez akontácie a jedinou vašou starosťou bude platiť jednu splátku mesačne a jazdiť (neriešite poistenia, diaľničné nálepky, servis, poistenia ani pneumatiky).

 

 

Budeme radi, ak sa nám ozvete, obratom sa vám budeme venovať. Nezáväzne vám poradíme a bezplatne pripravíme kalkulácie.