Toto sú dôvody, prečo dať prednosť novému autu pred ojazdeným

Vaše staré auto doslúžilo a vy automaticky zvažujete kúpu ďalšieho. Niekto chce kúpiť nové auto, iný sa zas začne obzerať po trhu s ojazdenými autami. Máme pre vás niekoľko dôvodov, prečo si miesto ojazdeného auta zakúpiť nový voz. Možno vás presvedčíme, možno nie, každopádne, stojí za zmienku si tieto dôvody prečítať.

Kúpa auta je záležitosť na niekoľko rokov, ba dokonca u niekoho aj desiatok rokov a preto k nej treba pristupovať zodpovedne.  Ak stále váhate, či zájsť do bazáru a kúpiť si staršie auto alebo kúpiť si nové auto, v nasledujúcich riadkov vymenovávame niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve túto druhú možnosť. Nové auto totiž nemá výhody len ekonomického charakteru, má tiež i prednosti, ktoré nie sú cudzie ani najväčšiemu milovníkovi áut. Nebudeme ďalej filozofovať, rovno vám ich vymenujeme:

Nové auto je proste nové a len a len pre vás

Znie to síce banálne a jednoducho, než sa na prvý pohľad zdá, má to však zmysel. Keď si kúpite auto, kúpite voz, ktorý pred vami ešte nikto nešoféroval, nikto v ňom neviezol rodinu, nikto v ňom nejedol ani nepil. Auto, ktorému nikto neodrel nárazník, neokopal prah, nebláznil sa s ním „až do zahriatia,“ nepremeškal v ňom výmenu oleja či nenabúral ba dokonca nefajčil v ňom. Nové auto je nové, čistučké, voňavé a vaše.

Možno teraz budeme preháňať, ale kúpu nového auta môžeme prirovnať ku kúpe spodného prádla. Málokomu vyhovuje nosené spodné prádlo, aj keď je dokonale vyčistené a vypraté. Rovnako je to s autami – nie každému vyhovuje kúpiť auto, ktoré už pred vami niekto používal.

Nové auto môžete „vyskladať podľa seba“

Čo je omnoho dôležitejšie, nové auto je presne také, aké ste ho chceli mať. Ľudia sú pri kúpe nového auta nároční, avšak ale, ruku na srdce – kúpili ste si už niekedy ojazdené auto, ktoré bolo presne do detailov podľa vášho gusta? Vážne ste nechceli trochu inú farbu, iné čalúnenie alebo lepšie audio? Bez strešného okna? Kolesá 17-tky miesto 18-tok? Alebo napríklad neadaptívny tempomat?

Je to síce veľa maličkostí, ale aj tie dohromady robia ten správny dojem. S týmto všetkým teda súvisí aj pocit toho, že auto je presne také, na mieru pre vás. Pretože len vy by ste  kúpili žltú karosériu, čierne čalúnenie interiéru a biele kolesá. Pretože to tak máte radi a len tak budete svoje auto svojim spôsobom milovať také, aké je – nové a len vaše. Tak už rozumiete, čo sme pod tým mysleli?

Nebojte sa zainvestovať do kúpy nového auta. Veľmi  výhodné a určite aj najefektívnejšie je financovanie vozidla, v rámci ktorého získate nové auto bez akontácie ihneď a môžete ho začať využívať okamžite. Platíte najnižšiu možnú cenu a hlavne, vaše každodenné jazdenie je vďaka kombinácii dobrých služieb závislé iba na splatení jedinej splátky – teda pod heslom „platíš jednu splátku a jazdíš.“ Tím spoločnosti AUTO-RADCA Vám rád poradí s výberom a financovaním vášho vozidla. Nezáväzne vám poradíme a bezplatne pripravíme kalkulácie. Výber auta je s nami jednoduchší.

 

Budeme radi, ak sa nám ozvete, obratom sa vám budeme venovať. Nájdeme pre vás tie najvýhodnejšie možnosti.